apartrezidence.com

Image

By aiming to take the life quality to an upper level with the whole realized Projects, Homepark continues to be the address of luxury.

Kyiv | G. Stalingrada Avenue, 6 Vilnius | Antakalnio St. 17
+380(98)298-59-73

hello@homepark.com.ua

© 2020 Homepark | Real Estate & Luxury Homes
Stačí kliknout v menu na odkaz REZERVACE, kde najdete po načtení podrobný návod. Na pravé dolní straně Vaší obrazovky najdete live chat, kterým můžete ověřit, zda Vámi požadovaný termín a apartmán je volný.
Pošleme Vám emailem platební údaje i s fakturou, díky kterým budete moci zaplatit ubytovací služby dle předchozí domluvy.
Storno podmínky při případném zrušení jsou ve výši 100%. Poptáním ubytování na přímo získáváte výrazně lepší cenu, než při zvolení ubytování přes jiné ubytovací portály.
Den před Vašim příjezdem Vás budeme kontaktovat a ptát se, v kolik hodin byste chtěli zhruba dorazit. Na tento sjednaný čas bude na adrese Opletalova 923/10 připravený kompetentní člověk, který Vás ubytuje a vše potřebné Vám ukáže a vysvětlí.
Check out na našich apartmánech máme do 10:00 dopoledne. Co udělat s klíčem Vám vysvětlíme při předání klíčů.
Ve stejné ulici, ve které se nachází apartmány je také podzemní hlídaná garáž. Tuto garáž my neprovozujeme. Parkování stojí na den 780 Kč. Účet je samozřejmostí.
Apartmány jsou situovány ve vnitrobloku budovy, tudíž hluk z ulice neuslyšíte. Máme to štěstí, že hluk a znemožnění spánku u nás nehrozí 🙂
Při rezervaci se prosím na dostupnost dětské postýlky zeptejte, se zajištěním by neměl být žádný problém.
Naše apartmány jsou pojištěné. V neposlední řadě máme v každém pokoji nainstalovaný protipožární hlásič a každé vstupní patro je opatřeno kamerou s nočním viděním. Za posledních 5 let jsme nikdy neřešili krádež na našich apartmánech.
Na každém apartmánu se nachází minimálně mini lednice. Pokud byste měli zájem, máme přímo na apartmánu k prodeji různé druhy kvalitního vína.
Máme domácí mazlíčky rádi, ale bohužel k nám do Apartrezidence domácí mazlíčci nesmí.